ТОВ «Сузір′я», Санаторій «Квітка полонини»

 89325, с.Солочин, Свалявський район, Закарпатська область, Україна

Для довідок:
тел./факс (03133) 3-23-16; тел. (03133) 3-23-39; моб. (050) 963-06-95; (097) 461-36-65

Подорож Закарпаттям

 

Бездоганна репутація серед оздоровчо-лікувальних закладів України, Національний сертифікат „Лідер галузі 2015”, перше місце (золото) в рейтингу Закарпатської області серед малих підприємств за сумою показників фінансово-господарської діяльності та медаль „In factum VERITAS. Лідер галузі” за впровадження новітніх технологій і дотримання високих стандартів захищеності працівників- ось найкраща оцінка діяльності санаторно-курортного закладу „Квітка полонини”. Надодачу- ми неодноразові лауреати рейтингу „Кращі підприємства України”. Тому широко відомі не тільки на Україні, але й за кордоном.Унікальність оздоровниці в тому, що на її території використовуються джерела трьох мінеральних вод: „Лужанська-4”, „Лужанька-7” та „Поляна квасова”. 

До послуг відпочиваючих- два об’єднані під одним дахом корпуси- діючого з 1985 року лікувального санаторію „Квітка полонини” і „Сузір’я” – 5-поверховий комплекс з номерами на всі смаки. Площа кімнат становить від 28м² до 68м². Зокрема, від одномісних до двокімнатних „Люкс” та двомісних трикімнатних номерів „Люкс-апартаменти”.

 

Зручність і комфотр створюють відпочиваючим лікувально-діагностичний комплекс, столова, клуб, басейн та житлові кімнати, з’єднані теплим переходом. Це на користь здоров’ю людей взимку, особливо у великі морози. А в 5-поверховому корпусі „Сузір’я” працює ліфт. Опалення автономне, холодна і гаряча вода подаються систематично.

Сили і здоров’я відпочиваючим додає добре збалансоване триразове дієтичне харчування.Хоча є їжа і для гурманів. Блюда на будь-який смак приготують шеф-повари елітного ресторану „Сузір’я ” . Також пропонується харчування в новому ресторані- „шведський стіл” у „Квітці полонини”.

У всі пори року спеціалізований санаторій пропонує і рекламує широкий спектр захворювань для лікування. Провідна і основна спеціалізація - гастроентерологія, ендокринологія, захворювання сечовивідної системи, опорно-руховий апарат. Маючи вищу категорію акредитації, одночасно є можливість утримувати 390 ліжок для хворих з органами травлення.

Працюють клініко-діагностична та біохімічна лабораторії. Є ультразвукова та функціональна діагностики з апаратурою: УЗД органів черевної порожнини і нирок, ЕКГ, ФЕГ, ФВГ судин кінцівок, експрес-діагностика. Працюють кабінет фіброгастродуоденоскопії, де здійснюється ендоскопія стравоходу, шлунка,дванадцятипалої кишки, а також проктоскопії для ректороманоскопії.

Великим попитом користуються мінеральні води як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Пропонуємо озокерит на органи травлення і суглоби, сірководневі і сірчанні ванни для преформованих факторів.

Безперечно, в короткому огляді неможна перелічити всіх достоїнств „Квітки полонини”. Адже маємо безліч методів апаратної фізіотерапії існують магнітно,-лазеро-,ультрозвукова- і високочастотна терапії, використовуються кріотерапія, дарсонвалізація, ультрафіолетове опромінення,біоптрон та багато іншого.

 

Справжнє задоволення отримують відпочиваючі від наявності двох басейнів для дорослих та дітей, масажних кабінетів і тренажерних залів, лікувальної фізкультури.

І все це – під висококваліфікованим лікуванням, доглядом і обслуговуванням лікарів і медичного персоналу під керівництвом Заслуженого лікаря України Павла Павловича Ганинця- кавалера ордена „Гордість країни”. Він же Генеральний директор ТОВ „Сузір’я”. Девіз очолюваного ним колективу- „Забезпечуємо європейський рівень сервісу”. Це гасло день у день втілюють в життя 14 лікарів.

Імідж оздоровчо-лікувальному закладу підносять не тільки високі стандарти обслуговування ,але й прекрасне чисте повітря, насичене киснем гір і лісів, вікових ялин, зокрема, дендропарку на 10 га зеленого масиву в долині річки Пиня. 136 видів дерев-екзотів, море квітів на клумбах, арбатках, газонах, два штучні озера, де задоволення для рибалок. І, безперечно, коні гуцульської породи в системі іпотерапії (їзда верхи), для реабілітації дітей, хворих на ДЦП.

Плани на майбутнє великі. Зокрема, збільшити кількість відпочивальників узимку завдяки гірськолижним підйомникам в горах, льодовому катку.

Від оздоровниці до залізничного вокзалу – 5км(м. Свалява), до автотраси Київ-Чоп- 2км. Недалеко їздити на екскурсії- в Мукачево – 30 км, Ужгород- 74 км, до кордону Словакії- 79 км.

Приїздіть до нас! Зустрінемо радо й залюбки додамо здоров’я!

http://kvitkapolonyny.com

contentmap_plugin