Back to Top
 
Ukrainian Belarusian Bulgarian Chinese (Traditional) English French German Greek Italian Polish Romanian Russian

+380 48 728 06 53

Центр ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів

Туристичний бренд УкраїниЗавідувач Центру ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів
ЦУРКАН Оксана Іванівна, к. геогр. наук, ст. наук. співроб.
Source: http://www.kurort.gov.ua/index.php/uk/administratsiya

Тел.: +380 48 234 37 21

Об'єктами Кадастру є мінеральні і термальні води, лікувальні грязі та озокерит, ропа лиманів та озер, морська вода, природні об'єкти і комплекси із сприятливими для лікування кліматичними умовами, придатні для використання з метою лікування, медичної реабілітації та профілактики захворювань.

Кадастр є системою відомостей про кількість, якість та інші важливі характеристики всіх природних лікувальних ресурсів, що виявлені та підраховані на території України, а також про можливі обсяги, способи і режими їх використання.

Детальніше...

Мапа природних лікувальних ресурсів України

створена на основі даних Центру ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів ДУ "Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України"

 

Всі матеріали сайту захищені авторськими правами, будучи інтелектуальною власністю Центру ведення Державного кадастру природних лікувальних ресурсів ДУ "Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України". Робити копії матеріалів, розміщених на веб-сайті, дозволено виключно для некомерційного використання за умови, що при такому використанні ви будете вказувати, що дані матеріали запозичені Вами з веб-сайту kurort.gov.ua. Будь яке інше використання матеріалів сайту забороняється.